THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL TRZEBINIA

Thermomix Przedstawiciel Trzebinii Iwona Mendel-Pierzchała – umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Trzebinii lub okolicach?

Czy zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Thermomix TM6, albo gdzie kupić Thermomix w Trzebinii? – Zadzwoń do mnie i umów swoją prezentacje!

U mnie kupisz Thermomix od ręki!

Zadzwoń i zaproś mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie pytania i przeszkolenie z obsługi Thermomix. Poznasz wszystkie zalety i możliwości jakie niesie za sobą praca z Thermomixem. Na koniec degustacja dań z naszego wspólnego gotowania 😊 .
Czy wiesz, że w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach Europy, Ameryce, a ostatnio też w Azji i odmienia wszystkie kuchnie i sposób gotowania. Przekonaj się czy podbije i Twoje serce?
Pracuję na terenie Trzebinii i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj.

Jeśli planujesz skorzystać z oferty RAT lub RAT 0% zobacz więcej:

Przedstawiciel Thermomix


AKTUALNA OFERTA:


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix – aktualna cena 6 455zł.
  • Sprawdź pełną ofertę ➡ KLIKNIJ.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ THERMOMIX?

Czy wiesz, że, stale nad udoskonalaniem urządzenia Thermomix pracuje 40 wybitnych inżynierów? Thermomix TM6 łączy w sobie 20 funkcji: waży, miesza, blenduje, miksuje, rozdrabnia, mieli, emulguje, ubija, wyrabia ciasta, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich albo bardzo wysokich temperaturach, gotuje na parze, karmelizuje, rumieni zapewniając każdorazowo wspaniałe efekty. Ponadto urządzenie Thermomix TM6 ma dostęp do największej na świecie platformy z przepisami Cookidoo. Dzięki Thermomix w Twojej kuchni na co dzień będą powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, które posiada Thermomix można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają. 


GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego, możesz kupić do u mnie. Zadzwoń, umówimy się na prezentację i wkrótce nowiutki Termomix TM 6 pojawi się u Ciebie w domu.


CO MNIE WYRÓŻNIA?

Kiedyś moją jedyną pasją była moda, teraz dzielę ją ze sztuką gotowania. Doświadczenie, osobisty talent i pasja oraz przynależność do zespołu przedstawicieli gwarantuje moim klientom, że zrozumiem ich potrzeby i doradzę w najodpowiedniejszy sposób we wszystkich kwestiach dotyczących urządzeń Thermomix.

JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Trzebinii lub okolicach, przyjadę do Ciebie, lub możemy umówić się na Thermo-wizję (prezentacja online na messengerze lub WhatsApp).

W trakcie prezentacji wspólnie ugotujemy pokazowe menu, przy okazji objaśnię działanie urządzenia Thermomix. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Jeśli nie miałeś okazji dotychczas zobaczyć prezentacji urządzenia Thermomix i przekonać się na własne oczy jak pomocny jest w kuchni – nie zwlekaj, umów prezentację!

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL TRZEBINIA I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU