Thermomix na raty

Thermomix na RATY dostępny cały rok, oprocentowanie 0.7%/mc

Tabela rat na Thermomix solo i w zestawach.

 

-> Kredyt na Thermomix jest dostępny przez 365 dni!  Możliwość rozłożenia kredytu na dogodną ilość rat od 6 do 48. 

-> Wysokość raty można dostosować do indywidualnych możliwości finansowych klienta. 

-> Wysokość raty można pomniejszyć przez dokonanie wpłaty własnej przy zakupie urządzenia. 

 -> Kredyt udzielany jest na oświadczenie, bez załączania dokumentów, bez wizyty w banku, wszystkie formalności załatwiane są za mną, a decyzja banku jest po paru minutach.

 

 Jeśli chcesz wiedzieć:

  • jak kupić Thermomix na raty?
  • na ile rat można kupić Thermomix?
  • jakie jest oprocentowanie w standardowych ratach?
  • kiedy firma Vorwerk organizuje sprzedaż ratalną 0%?

czytaj więcej lub skontaktuj się ze mną.

Kontakt

Tel: 502-358-059

 Przy zakupie urządzenia Thermomix TM6 istnieje możliwość dokupiena UNN, czyli USŁUGI NIEODPŁATNEJ NAPRAWY na dodatkowy okres 36 miesięcy ( 3 lata) za kwotę 645zł. To aż 5 lat ( 2 lata gwarancji + 3 lata UNN) bezpłatnych napraw urządzenia( zgodnie z warunkami Gwarancji oraz Usługi Nieodpłatnej Naprawy).

 


ZASTANAWIASZ SIĘ NAD ZAKUPEM URZĄDZENIA THERMOMIX ?

Umów się ze mną na prezentację.

Dojeżdżam do klientów w KrakówZielonkiMichałowice, Trzebinia, Chrzanów, Wieliczka, Skawina, OlkuszSkała, Brzesko, Bochnia, Tarnów,   NowyTarg, Zakopane, Myślenice, Niepołomice, Katowice, Kielce, Chorzów, województwo małopolskie, województwo śląskie, Cała Polska online.

Przedstawiciel Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała

Zadzwoń: 502-358-059

 

Raty na Thermomix są oprocentowane 0,7% w skali miesiąca od kwoty kredytu. Więcej informacji na www.thermokuchnia.pl 

Wysokość raty jest uzależniona od kwoty kredytowania i ilości rat. Sprawdź tabelę rat w stałym oprocentowaniu 0,7% dostępnych cały rok na stronie www.thermokuchnia.pl

Gotowanie w domu w Thermomixie generuje oszczędności. Zatem jeśli kupujący będzie regularnie używać Thermomix w swojej kuchni to odpowiedź może być tylko jedna – TAK WARTO. Miesięczny koszt raty i oprocentowania jest zapewne mniejszym obciążeniem dla domowego budżetu niż jednorazowy wydatek, a formalności związane z kredytem są minimalne. Kredyt udzielany jest na oświadczenie, trzeba się tylko wykazać stałym źródłem dochodu np. emeryturą, rentą, umową o pracę lub własną działalnością gospodarczą ze stażem nie krócej niż 6 mc. itp. 

Kredyt na Thermomix 0,7% miesięcznie z możliwością rozłożenia na raty od 3 do 48.

Tak, jest możliwość zakupu urządzenia Thermomix na raty, kiedy klient pracuje za granicą i ma dochody zagraniczne. Proszę o kontakt telefoniczny, omówimy szczegóły pod kątem indywidualnej sytuacji. Tel. 502-358-059