Jak kupić Thermomix na raty pracując za granicą?

Jak kupić Thermomix na raty pracując za granicą?

TAK ! Możesz kupić Thermomix na RATY lub RATY 0% pracując za granicą np. w Norwegii, Holandii, Francji, Niemczech, Wielkiej Brytani…

Thermomix na RATY 0% można kupić w okresach promocji które są dostępne kilka razy w roku – te informacje znajdziesz w zakładce RATY 0%.

Jeśli posiadasz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty w Polsce, przedstawiając zagraniczne źródło dochodu. Kredyt udzielany jest na oświadczenie. Należy przygotować następujące dokumenty: dowód osobisty (ważny), dane z umowy dotyczące zatrudnienia, polski numer telefonu, adres email. Po więcej szczegółów najlepiej proszę do mnie zadzwonić.

Pomyślnie przeprowadzę każdego klienta przez proces zakupu urządzenia Thermomix TM6 na RATY. Szczegóły i dodatkowe informacje dotyczące indywidualnych kwestii mogę przedstawić podczas rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń tel. 502-358-059 Przedstawiciel Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała.


ZASTANAWIASZ SIĘ NAD ZAKUPEM URZĄDZENIA THERMOMIX GDY MIESZKASZ ZA GRANICĄ?

Jeśli uważasz, że najkorzystniejszą opcją dla Ciebie jest zakup urządzenia Thermomix® w Polsce choć mieszkasz za granicą lub pracujesz za granicą, to najszybciej uzyskasz wszystkie potrzebne informacje kontaktując się ze mną. Kupując Thermomix w Polsce każdy klient otrzymuje:

  • kompletny Thermomix z książką i instrukcją obsługi,
  • darmowy dostęp do platformy Cookidoo® na 6 m-cy,
  • 2 letnią gwarancję ( w wersji podstawowej) lub 5 letnią gwarancję ( przy zakupie UNN).

Zakup Thermomixa gdy pracuję za granicą

Pracuję za granicą i chcę kupić Thermomix – jak to zrobić? W pierwszej kolejności skontaktuj się ze mną. Jeśli masz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty w Polsce. Wystarczy że przedstawisz zagraniczne źródło dochodu. Wszystkie formalności załatwisz ze mną, kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty. Zadzwoń tel. 502-358-059

Thermomix na raty gdy pracuję za granicą

Jeśli masz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty przedstawiając zagraniczne źródło dochodu. Kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty.

Czy mogę kupić Thermomix na raty gdy pracuję za granicą.

Jeśli masz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty przedstawiając zagraniczne źródło dochodu. Kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty.

Mieszkam za granicą, czy mogę kupić Thermomix w Polsce

Jest to możliwe, jednak producent dostarcza urządzenie pocztą kurierską tylko na terenie Polski, więc adres dostawy musi być w Polsce.

W jaki sposób mogę zapłacić za Thermomix pracując za granicą?

Za Thermomix można zapłacić gotówką, przelewem, BLIKIEM oraz przy pomocy kredytu. Miejsce zatrudnienia może być poza granicami Polski.

Transport Thermomixa za granicę

Producent dostarcza urządzenie tylko na terenie Polski. Wysyłkę urządzenia za granicę trzeba zorganizować we własnym zakresie. Zadzwoń i jako Twój przedstawiciel postaram się pomóc.