THERMOMIX NOWY SĄCZ

Thermomix Przedstawiciel Nowy Sącz Iwona Mendel-Pierzchała

– umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Nowym Sączu lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem urządzenia Thermomix TM6 lub nie wiesz gdzie kupić Thermomix w Nowym SączuZadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje!

U mnie kupisz Thermomix od ręki!

Jeśli zadzwonisz i zaprosisz mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, przeszkolenie z obsługi Thermomix, a na koniec degustację dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie, jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa, że podbije i Twoje serce. Działam na terenie Nowego Sącza i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj. Najlepszy przedstawiciel handlowy Thermomix w Nowym Sączu i okolicach.

Jeśli planujesz skorzystać z oferty RAT lub RAT 0% zobacz więcej:


AKTUALNA OFERTA :


DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Czy wiesz, że, stale nad udoskonalaniem urządzenia Thermomix pracuje 40 wybitnych inżynierów? Thermomix TM6 łączy w sobie 20 funkcji: waży, miesza, blenduje, miksuje, rozdrabnia, mieli, emulguje, ubija, wyrabia ciasta, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich albo bardzo wysokich temperaturach, gotuje na parze, karmelizuje, rumieni zapewniając każdorazowo wspaniałe efekty. Ponadto urządzenie Thermomix TM6 ma dostęp do największej na świecie platformy z przepisami Cookidoo. Dzięki Thermomix w Twojej kuchni na co dzień będą powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, które posiada Thermomix można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają. 


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix kosztuje 5 995zł.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną, a gdy pojawi się promocja RAT 0%, od razu do Ciebie zadzwonię.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego. Możesz kupić go u mnie. Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej lub umów prezentację.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Nowym Sączu lub okolicach, przyjadę do Ciebie. Możemy również umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub WhatsApp).

W trakcie prezentacji wspólnie ugotujemy pokazowe menu, przy okazji objaśnię działanie urządzenia Thermomix. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Jeśli nie miałeś okazji dotychczas zobaczyć prezentacji urządzenia Thermomix i przekonać się na własne oczy jak pomocne może być w kuchni, to nie zwlekaj i umów prezentację. 

CO SIĘ GOTUJE NA PREZENTACJI ?

Przykładowe menu gotowane na prezentacji:

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL NOWY SĄCZ I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU