THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL NOWY SĄCZ

Thermomix Przedstawiciel Iwona Mendel-Pierzchała

Mieszkasz w Nowym Sączu lub okolicach i zastanawiasz się gdzie kupić Thermomix? Szukasz najlepszego przedstawiciela Thermomix w Nowym Sączu i okolicach? Jesteś we właściwym miejscu!
U mnie kupisz Thermomix
☎️ 502-358-059


AKTUALNA OFERTA na Thermomix w Nowym Sączu i całej Polsce:➡️ Oszczędność czasu
➡️ Automatyzacja procesów kulinarnych
➡️ Gotowanie bez tłuszczu
➡️ Gotowanie na parze
➡️ Zachowanie witamin i minerałów
➡️ Dokładne miksowanie
➡️ Precyzyjne ważenie składników
➡️ Szybkie siekanie i krojenie
➡️ Różnorodność funkcji (m.in. miksowanie, gotowanie, emuglowanie)
➡️ Intuicyjna obsługa
➡️ Programowalne ustawienia
➡️ Jednolita temperatura gotowania

➡️ Możliwość przygotowania dużych porcji
➡️ Łatwe czyszczenie
➡️ Wspomaganie diety i zdrowego odżywiania
➡️ Mniej brudnych naczyń
➡️ Możliwość przygotowania ciast i deserów
➡️ Wielozadaniowość, waży, kroi, gotuje … w jednym naczyniu
➡️ Inspiracja do kulinarnych eksperymentów
➡️ Przepisy z instrukcjami krok po kroku
➡️ Bezpośredni dostęp do platformy Cookidoo


➡️ Firma Vorwerk istnieje na rynku już ponad 140 lat! Thermomix zawsze był urządzeniem kuchennym nr 1 na świecie. Aktualnie nad udoskonalaniem urządzenia Thermomix TM6 pracuje 40 wybitnych inżynierów.

➡️ Thermomix TM6 łączy w sobie 20 funkcji: waży, miesza, blenduje, miksuje, rozdrabnia, mieli, emulguje, ubija, wyrabia ciasta, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich albo bardzo wysokich temperaturach, gotuje na parze, karmelizuje, rumieni zapewniając każdorazowo wspaniałe efekty.

➡️ Ponadto urządzenie Thermomix TM6 ma dostęp do największej na świecie platformy z przepisami Cookidoo. Dzięki Thermomix w Twojej kuchni na co dzień będą powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, które posiada Thermomix można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień,
a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają. 

➡️ Jedną z największych zalet Thermomixa jest wyjątkowa jakość serwisu i obsługi klienta. Firma Vorwerk, producent Thermomixa, słynie z profesjonalnego i rzetelnego podejścia do każdego klienta. W ramach tej obsługi oferowane są prezentacje, które pomagają użytkownikom w pełni wykorzystać możliwości urządzenia. Dodatkowo,
w razie jakichkolwiek problemów technicznych, serwis Thermomixa gwarantuje szybką i skuteczną naprawę, co pozwala cieszyć się niezawodnym działaniem sprzętu przez długie lata.


  • Thermomix – aktualna cena 6 455zł.
  • Sprawdź pełną ofertę ➡ KLIKNIJ.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną.

Thermomix kupisz legalnie wyłącznie u przedstawiciela TM. Kupując Thermomix
u mnie- przedstawicielki Thermomix w Nowym Sączu i okolicach, masz gwarancję profesjonalizmu, legalnego źródła oraz skorzystasz z mojego doświadczenia. Firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej)
i swoje urządznia sprzedaje wyłącznie przez legitymowanych przedstawicieli handlowych. Czytaj więcej -> tutaj.


Jeśli umówisz się ze mną na prezentację, przyjadę do Ciebie (możemy również umówić się na thermowizję na messengerze lub WhatsApp).

W trakcie prezentacji wspólnie ugotujemy wcześniej uzgodnione menu, a gotując objaśnię działanie urządzenia Thermomix. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.
Nie zwlekaj i umów prezentację.


Przykładowe menu gotowane na prezentacji: