THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL KRZESZOWICE

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL KRZESZOWICE

Thermomix Przedstawiciel Krzeszowice Iwona Mendel-Pierzchała

– umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Krzeszowicach lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM6 lub nie wiesz jak i gdzie kupić Thermomixa w Krzeszowicach🤪
Zadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomixa!

Cześć! Jeśli zadzwonisz i zaprosisz mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, przeszkolenie z obsługi Thermomixa, a na koniec degustację dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa że podbije i Twoje serce. Działam na terenie Krzeszowic i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj 😉 Najlepszy przedstawiciel handlowy Thermomix w Krzeszowicah i okolicach.


Najlepszy Przedstawiciel Thermomix

AKTUALNA OFERTA:


DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Jak podaje firma Vorwerk, stale nad udoskonalaniem Thermomixa pracuje 40 wybitnych inżynierów. Thermomix TM6 od poprzednich wersji różni się ilością dodatkowych funkcji: sous-vide, karmelizacja, obieranie warzyw, opcja gotowania jajek, ryżu i jeszcze więcej. Thermomix TM6 z dostępem do platformy Cookidoo pozwala, by w Twojej kuchni na codzień powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Ma bezpośredni dostęp do ponad 80 tys przepisów kuchni z całego świata: azjatyckich, włoskich, meksykańskich i.t.d. w tym ponad 4 tys przepisów w języku polskim.
Dzięki funkcjom TM6 można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają.
Ponadto Thermomix, stojący na blacie w kuchni zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w utrzymaniu czystości i sprawa, że większość sprzętów kuchennych staje się zbędna.


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix – aktualna cena 6 455zł.
  • Sprawdź pełną ofertę ➡ KLIKNIJ.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego, możesz kupić go u mnie. Zadzwoń, umówimy się na prezentację i wkrótce nowiutki Termomix TM 6 pojawi się u Ciebie w domu.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Krzeszowicach lub okolicach przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub whats up). Jeśli nie masz warunków u Siebie, a jesteś zdecydowany na zakup Thermomixa, prezentację dla Ciebie mogę wykonać w mojej kuchni. To umówimy podczas rozmowy telefonicznej.

W umówionym dniu zjawiam się u Ciebie razem z Thermomixem TM6 i produktami do gotowania pokazowych dań. W przyjaznej atmosferze wspólnie wykonamy krok po kroku pokazowe menu, przy okazji objaśniając działanie urządzenia. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Ważne:
Ale pamiętaj, że prezentacja nie zobowiązuje do zakupu. Możesz poprosić o czas do namysłu i podjęcia decyzji. Miła wzajemna szczerość.

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL KRZESZOWICE I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Gdzie kupić Thermomix Krzeszowice ?

U legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059. Firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) i legalnie Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanego przedstawiciela handlowego. Przedstawicielka Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała chętnie odpowie na wszystkie pytania, przeprowadzi profesjonalną prezentację i podzieli się wiedzą i dobrymi praktykami użytkowania urządzenia Thermomix oraz zapewni opiekę posprzedażową.

Czy Thermomix można kupić w sklepie?

Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez przedstawiciela handlowego. Legitymowani Przedstawiciele handlowi robią prezentacje urządzenia Thermomix i spisują zamówienia w imieniu Firmy Vorwerk.

Jak znaleźć przedstawiciela Thermomix?

Zadzwoń do legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059, lub wejdź na stronę www.Thermokuchnia.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Ile się czeka na Thermomix 2023?

Thermomix dostępny jest od ręki – aktualnie nie ma problemu z dostępnością do urządzeń Thermomix. Wszystkie opcje zakupu najlepiej uzgodnić telefonicznie – zadzwoń.

Thermomix bez prezentacji

Zgodnie z polityką firmy Vorwerk, producenta urządzeń Thermomix TM6 i Thermomix Friend TMF ( Vorwerk jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) legalny zakup urządzenia następuje wyłącznie poprzez legitymownego przedstawiciela handlowego. Nie ma możliwości zakupu Thermomixa w biurach firmy. Sprzedaż czy zakup na portalach aukcyjnych ( Allegro czy OLX itp) to proceder nielegalny. W związku z pandemią COVID-19 dozwolona jest prezentacja on-line.