THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL NOWY TARG

Thermomix Przedstawiciel Nowy Targ Iwona Mendel-Pierzchała – UMÓW ZE MNĄ PREZENTACJĘ!

Mieszkasz w Nowym Targu lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM6 lub nie wiesz jak i gdzie kupić Thermomix w Nowym Targu🤪
Zadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje! Jestem przedstawicielką handlową Thermomixa!

Kochani, jeśli zadzwonicie i zaprosicie mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Wam miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Wasze pytania, pokażę Wam jak działa Thermomix i wszystkie jego funkcje. W trakcie prezentacji będziemy gotować menu degustacyjne (Thermomix Party lub Wakacyjne Menu…) a na koniec będzie degustacja dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa że podbije i Wasze serca. Działam na terenie Nowego Targu i okolic (cała Małopolska), a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwońcie do mnie już dzisiaj 😉Staram się być najlepszą przedstawicielką handlową Thermomixa w Nowym Targu i w ogóle. Zapraszam!

Prezentacja jest bezpłatna.


DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Jak podaje firma Vorwerk, stale nad udoskonalaniem Thermomixa pracuje 40 wybitnych inżynierów. Thermomix TM6 od poprzednich wersji różni się ilością dodatkowych funkcji: sous-vide, karmelizacja, obieranie warzyw, opcja gotowania jajek, ryżu i jeszcze więcej. Thermomix TM6 z dostępem do platformy Cookidoo pozwala, by w Twojej kuchni na codzień powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Ma bezpośredni dostęp do ponad 80 tys przepisów kuchni z całego świata: azjatyckich, włoskich, meksykańskich i.t.d. w tym ponad 4 tys przepisów w języku polskim.
Dzięki funkcjom TM6 można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają.
Ponadto Thermomix, stojący na blacie w kuchni zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w utrzymaniu czystości i sprawa, że większość sprzętów kuchennych staje się zbędna.


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix kosztuje 5 995zł.
  • Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką lub przelewem
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną, a gdy pojawi się promocja raty 0% od razu do Ciebie zadzwonię.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego, możesz kupić do u mnie. Zadzwoń, umówimy się na prezentację i wkrótce nowiutki Termomix TM 6 pojawi się u Ciebie w domu.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Nowym Targu lub okolicach przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub whats up). Jeśli nie masz warunków u Siebie, a jesteś zdecydowany na zakup Thermomixa, prezentację dla Ciebie mogę wykonać w mojej kuchni. To umówimy podczas rozmowy telefonicznej.

W umówionym dniu zjawiam się u Ciebie razem z Thermomixem TM6 i produktami do gotowania pokazowych dań. W przyjaznej atmosferze wspólnie wykonamy krok po kroku pokazowe menu, przy okazji objaśniając działanie urządzenia. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Ważne:
Ale pamiętaj, że prezentacja nie zobowiązuje do zakupu. Możesz poprosić o czas do namysłu i podjęcia decyzji. Miła wzajemna szczerość.

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL NOWY TARG I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Gdzie kupić Thermomix Nowy Targ?

U legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059. Firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) i legalnie Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanego przedstawiciela handlowego. Przedstawicielka Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała chętnie odpowie na wszystkie pytania, przeprowadzi profesjonalną prezentację i podzieli się wiedzą i dobrymi praktykami użytkowania urządzenia Thermomix oraz zapewni opiekę posprzedażową.

Czy Thermomix można kupić w sklepie?

Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez przedstawiciela handlowego. Legitymowani Przedstawiciele handlowi robią prezentacje urządzenia Thermomix i spisują zamówienia w imieniu Firmy Vorwerk.

Jak znaleźć przedstawiciela Thermomix?

Zadzwoń do legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059, lub wejdź na stronę www.Thermokuchnia.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Ile się czeka na Thermomix 2022?

W obecnej chwili okres oczekiwania na urządzenie Thermomix to 2 do 3 tygodni, licząc od daty pełnego opłacenia zamówienia i na bieżąco skraca się.