Raty 0% na Thermomix TM6

RATY 0% NA THERMOMIX 27.02-27.03 2024!

Raty 0% na Thermomix już są dostępne! Od 27 LUTEGO do 27 MARCA 2024 możesz skorzystać z wyjątkowej wiosennej oferty: Thermomix na RATY 10, 20 i 22 raty 0%.


RATY 0% NA THERMOMIX 22-31 STYCZEŃ 2024!

Raty 0% na Thermomix już są dostępne! Od 22 do 31 stycznia 2024 możesz skorzystać z wyjątkowej styczniowej oferty: Thermomix na RATY 10 i 20 raty 0%.


RATY 0% NA THERMOMIX 4-30 LISTOPAD 2023!

Raty 0% na Thermomix już są dostępne! Od 4 do 30 listopada możesz skorzystać z wyjątkowej listopadowej oferty: Thermomix na RATY 10, 20 i 22 raty 0%.
Kupując Thermomix w listopadzie pierwszą ratę zapłacisz dopiero w styczniu PROLONGATA.
Do każdego zakupu można dokupić nakładkę krojącą taniej o 150 zł tj. w cenie 345zł.


RATY 0% NA THERMOMIX 2-31 SIERPNIA 2023!

Thermomix na Raty 0% – żadnych dodatkowych kosztów, najniższa rata 166 zł/ mc.

Dodatkowa promocja:

1. nakładka krojąca o 150 zł taniej do 10 sierpnia

Promocja przedłużona do 31 sierpnia!


RATY 0% NA THERMOMIX 22-30 CZERWIEC 2023!

W czerwcu w prezencie do każdego zakupionego urządzenia Thermomix TM6 2 prezenty: torba jubileuszowa na Thermomix o wartości 225 zł oraz osłona noża 2.0 o wartości 175 zł GRATIS!! W sumie wartość prezentów = 400 zł.

Promocja RAT 0% dostępna była w okresie od 04 do 31 maja 2023 r.

Cenę za Thermomix lub zestaw powiększony można rozłożyć sobie na 10 lub 20 nieoprocentowanych rat.

PRZEKONAJ SIĘ, JAK SZYBKO I ŁATWO MOŻESZ KUPIĆ THERMOMIX TM6 NA RATY 0%.

Wielu z Was czeka z niecierpliwością na to, aby móc skorzystać z promocji RAT 0% na Thermomix i zakupić sobie to wymarzone urządzenie. Wszyscy wiemy, że Thermomix to inwestycja długoterminowa, a oferta RAT 0% jest dużym ułatwieniem i pomocnym gestem ze strony producenta Vorwerk. Oczekujemy wszyscy dogodnych warunków finansowania – takich jak małe raty i bezpłatne oprocentowanie. Możemy tylko przypuszczać, czy i kiedy do tego dojdzie na podstawie ubiegłych lat. Zachęcam do regularnego monitorowania tej strony. Wszystkie informacje dotyczące RAT 0% na Thermomix zamieszczane są tutaj na bieżąco.

Kontakt: 

 • tel. 502-358-059
 • email: thermokuchnia@gmail.com

Chcesz kupić Thermomix na raty 0%? Zadzwoń do mnie już dziś i pozostaw swój numer telefonu, a poinformuję Cię w pierwszej kolejności, kiedy będą następne Raty 0%.

Gdzie kupić Thermomix na RATY? 

Thermomix zawsze należy kupić bezpośrednio od przedstawiciela, gdyż firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej). Obowiązkowo należy pamiętać, że jedynym kanałem dystrybucji produktów Vorwerk, urządzeń Thermomix TM6 i Thermomix Friend jest kanał sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanych Przedstawicieli Handlowych Thermomix. Kupując Thermomix bezpośrednio od przedstawiciela masz pewność, że otrzymałeś oryginalny produkt w najlepszej cenie.

Zakup urządzenia Thermomix TM6 na RATY 0%

Zakup urządzenia Thermomix TM6 w okresie promocji RAT 0% to świetny sposób na to, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z tego urządzenia bez nadmiernego obciążania Twojego portfela. Przejrzyste RATY 0% dają możliwość zakupienia urządzenia i spłacania go w dogodnym dla Ciebie tempie. Firma Vorwerk jest elastyczna i chce dopomóc w zapewnieniu najlepszych warunków do spełnienia Twoich potrzeb. Kiedy skontaktujesz się ze mną, wspólnie dopasujemy optymalne rozwiązanie i warunki, abyś mógł skorzystać z promocji RAT 0% bez obaw o swoje finanse i codzienne funkcjonowanie. Skontaktuj się ze mną już dziś. 

Kiedy były RATY 0% na Thermomix? 

Ubiegłe RATY 0% na Thermomix miały miejsce: 

 • 10-27.11.2022 r.
 • 5-28.08.2022 r. 
 • 5-31.05.2022 r. 
 • 11-31.03.2022 r. – na Thermomix Black
 • 12-28.11.2021 r. 

Kiedy następne RATY 0% na Thermomix?

Ogromną zaletą oferty RAT 0% jest to, że pojawia się 3-4 razy w roku i trwa 2-3 tyg. Raty 0% każdorazowo ogłaszane są jako promocja– niespodzianka, bez wcześniejszej medialnej zapowiedzi. Jeśli planujesz zakup urządzenia Thermomix TM6 w najbliższych RATACH 0% to najlepiej skontaktuj się ze mną już dziś i pozostaw do Siebie kontakt, a na pewno poinformuję Cię jak tylko zostaną ogłoszone RATY 0% na Thermomix. 

RATY 0% na Thermomix – w których bankach? 

Zapytanie to jest bardzo powszechne, dlatego informuję, że instytucjami finansującymi zakup urządzenia Thermomix TM6 w promocji RAT 0% są: 

 • Alior Bank
 • Credit Agricole
 • Cofidis (jeśli klient ma dochód zagraniczny). 

Każdy z powyższych banków oferuje takie same warunki promocyjne dotyczące udzielania kredytu ratalnego bez odsetek. Skontaktuj się ze mną telefonicznie, abym mogła Ci pomóc w przeanalizowaniu Twojej indywidualnej zdolności kredytowej bez wychodzenia z domu. 

 • Kredyt udzielany jest na oświadczenie.
 • Decyzja o kredycie jest od ręki bez zaświadczeń.
 • Dochód z gospodarstwa rolnego przy opłacaniu składek KRUS pozwala na skorzystanie z promocji Raty 0%
 • Możliwość skorzystania z Rat 0% przy zatrudnieniu zagranicznym.
 • Kredyt bez wychodzenia z domu, wszystkie formalności załatwiane są ze mną, a decyzja od ręki.

Thermomix na Raty jakie dokumenty? 

Kredyt na zakup urządzenia Thermomix TM6 udzielany jest na oświadczenie, ale podczas weryfikacji bank może zażądać przedłożenia dowolnego dowodu/ dokumentu. 

Pytania zadane przez bank, podczas akceptacji wniosku:

 • Pesel klienta, imię i nazwisko, seria i numer dowodu osobistego, wykształcenie, stan cywilny, status miejsca zamieszkania ( dom/ mieszkanie własnościowe, spółdzielcze czy wynajmowane), adres zameldowania, adres e-mail. 
 • źródło dochodu ( umowa o pracę, emerytura, działalność gospodarcza), data zatrudnienia, kwota dochodu netto, stanowisko, zakład pracy (NIP, adres), osoby na utrzymaniu nie wliczając kredytobiorcy, suma miesięcznych rat/kredytów/pożyczek. 
 • Należy pamiętać, że podczas wypełniania wniosku kredytowego należy mieć aktualny zarejestrowany w Polsce numer telefonu komórkowego.

Dla osób pracujących za granicą kredyt udzielany jest przez instytucję Cofidis. 

Jakie RATY 0% NA THERMOMIX w 2022 r. 

* UNN to Usługa Nieodpłatnej Naprawy, czyli przedłużona o dodatkowe 3 lata pełna gwarancja na urządzenie, udzielona bezpośrednio przez firmę Vorwerk, a nie zewnętrzną ubezpieczalnię. Thermomix TM6 wraz z UNN posiada 5 lat pełnej gwarancji na urządzenie ( wraz z usługą „door to door”). 

* UNN kosztuje 499zł i można wykupić wyłącznie w momencie zakupu urządzenia. Nie ma możliwości dokupienia UNN w późniejszym czasie. 

Istnieje możliwość pomniejszenia wysokości rat o wpłatę własną  !

Thermomix TM6 przez cały rok można kupić na raty z oprocentowaniem 0,7%/ mc, a kilka razy w roku w promocyjnych ratach 0%.

Raty 0% na Thermomix, ile wynoszą raty?

Wysokości Rat na Thermomix w promocyjnym oprocentowaniu przedstawione są w tabeli na stronie. 

UNN to Usługa Nieodpłatnej Naprawy, czyli tzw. przedłużona o dodatkowe 3 lata pełna gwarancja udzielona bezpośrednio przez firmę Vorwerk, a nie zewnętrzną ubezpieczalnię.

UNN kosztuje 499 zł i można wykupić wyłącznie w momencie zakupu urządzenia. Nie ma możliwości dokupienia UNN w późniejszym czasie. 

Istnieje możliwość pomniejszenia wysokości rat o wpłatę własną. 

W jakich bankach udzielane są kredyty dla sfinansowania zakupu Thermomix na raty?

Kredyty udzielane są w Alior Banku, Credit Agricole oraz Cofidis.

Thermomix na raty przez cały rok

Firma Vorwerk kilka razy w roku w ramach promocji umożliwia klientom zakup Thermomix w Ratach 0%, natomiast poza okresem promocji RAT 0% zawsze można kupić Thermomix w ratach ze standardowym oprocentowaniem 0,7% w skali miesiąca i w ilości rat od 3 do 48, tj. kredyt można rozłożyć na 3,4,5 … do 48 rat. Można dostosować wysokość miesięcznej raty do swoich indywidualnych możliwości finansowych. Najlepiej skontaktuj się ze mną po więcej informacji.

Czy mogę kupić Thermomix na raty, jeśli pracuję za granicą?

Tak, jest możliwość zakupu urządzenia Thermomix na raty, kiedy klient pracuje za granicą i ma dochody zagraniczne. Proszę o kontakt telefoniczny, omówimy szczegóły pod kątem indywidualnej sytuacji. Tel. 502-358-059