Czarny Thermomix/ Thermomix Black

Thermomix Czarny 2023 – nowa edycja limitowana Jubileuszowa

Kiedy Thermomix w kolorze czarnym będzie dostępny w Polsce?

THERMOMIX CZARNY z nowej edycji 2023 już od 1 czerwca jest w sprzedaży w Polsce !!! Obecna edycja urządzenia Thermomix TM6 w kolorze czarnym różni się od edycji czarnej z 2022 roku. Nową edycję 2023 cechuje wyjątkowy kolor, tekstura i detale.

Thermomix czarny z edycji 2023 – sprzedaż zakończona w tym roku.

Jeśli chcesz wiedzieć więcej o urządzeniu THERMOMIX i THERMOMIX FRIEND w kolorze czarnym skontaktuj się ze mną telefonicznie. Wybierając mnie na swojego przedstawiciela otrzymasz ode mnie wszystkie informacje i indywidualną opiekę.

Zadzwoń tel. 502-358-059 Przedstawiciel Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała

W czerwcu i lipcu do każdego zakupionego urządzenia Thermomix TM6(w kolorze czarnym lub białym) klienci otrzymają prezent – torbę jubileuszowa o wartości 225 zł GRATIS.

Thermomix czarny 2023 na RATY

Zawsze istnieje możliwość kupienia urządzenia Thermomix na raty. Oprocentowanie kredytu standardowego to 0,7% w skali miesiąca. Należność można rozłożyć na dogodną ilość rat od 6 do 48. Wysokość raty można pomniejszyć o początkową wpłatę właśną w dowolnej wysokości.

Sprawdź poniżej wysokość rat na urządzenie Thermomix TM6 i zestawy w kolorze czarnym:

Czy czarny Thermomix z nowej edycji 2023 jest taki sam jak czarny Thermomix z edycji 2022?

THERMOMIX CZARNY z nowej edycji 2023 jest inny 🙂 Wyjątkowe cechy nowej edycji to kolor, tekstura i detale. Czerń obecnie jest lekko matowa, tekstura ziarnista a odcień pokrętła , tylnej obudowy i pozostałych detali jest w kolorze szampańskiego złota.

Czy Czarny Thermomix z nowej edycji 2023 ma inne funkcje? Dodatkowe funkcje?

Czarny Thermomix z nowej edycji ma wszystkie funkcje jak klasyczny Thermomix TM6 w kolorze białym. Tutaj warto podkreślić, że Thermomix jest udoskonalany na bieżąco poprzez aktualizacje.

Czy będzie Thermomix Friend w kolorze czarnym?

Tak, w nowej edycji 2023 będzie Thermomix Friend w kolorze czarnym!!

Thermomix czarny – cena?

Cena za Thermomix czarny wynosi 5995zł.

Thermomix czarny na raty?

Powyżej w tabeli zamieszczone są przykładowe wysokości rat na urządzenie Thermomix TM6 w kolorze czarnym i zestawy z nowej jubileuszowej edycji 2023.

Thermomix czarny 2022 – Wersja limitowana 2022

Czekamy na kolejną taką niespodziankę. O tym że Thermomix w kolorze czarnym będzie dostępny 6 grudnia predstawiciele dowiedzieli się 5 grudnia wieczorem, więc jeśli jesteś zainteresowany urządzeniem Thermomix w kolorze czarnym zadzwoń do mnie a poinformuję Cię kiedy pojawi się kolejna taka edycja.