THERMOMIX NIEPOŁOMICE

Thermomix Przedstawiciel Niepołomice Iwona Mendel-Pierzchała – umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Niepołomicach lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem urządzenia Thermomix TM6 lub nie wiesz gdzie kupić Thermomix w NiepołomicachZadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje!

U mnie kupisz Thermomix od ręki!

Jeśli zadzwonisz i zaprosisz mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, przeszkolenie z obsługi Thermomix, a na koniec degustację dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie, jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa, że podbije i Twoje serce. Działam na terenie Niepołomic i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj. Najlepszy przedstawiciel handlowy Thermomix w Niepołomicach i okolicach.

Przedstawiciel Thermomix

Jeśli planujesz skorzystać z oferty RAT lub RAT 0% zobacz więcej:


AKTUALNA OFERTA :


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix kosztuje 5 995zł.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną, a gdy pojawi się promocja RAT 0%, od razu do Ciebie zadzwonię.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Czy wiesz, że, stale nad udoskonalaniem urządzenia Thermomix pracuje 40 wybitnych inżynierów? Thermomix TM6 łączy w sobie 20 funkcji: waży, miesza, blenduje, miksuje, rozdrabnia, mieli, emulguje, ubija, wyrabia ciasta, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich albo bardzo wysokich temperaturach, gotuje na parze, karmelizuje, rumieni zapewniając każdorazowo wspaniałe efekty. Ponadto urządzenie Thermomix TM6 ma dostęp do największej na świecie platformy z przepisami Cookidoo. Dzięki Thermomix w Twojej kuchni na co dzień będą powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, które posiada Thermomix można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają. 


GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego. Możesz kupić go u mnie. Zadzwoń już dziś i dowiedz się więcej lub umów prezentację.


CO MNIE WYRÓŻNIA?

Kiedyś moją jedyną pasją była moda, teraz dzielę ją ze sztuką gotowania. Doświadczenie, osobisty talent i pasja oraz przynależność do zespołu przedstawicieli gwarantuje moim klientom, że zrozumiem ich potrzeby i doradzę w najodpowiedniejszy sposób we wszystkich kwestiach dotyczących urządzeń Thermomix.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Niepołomicach lub okolicach, przyjadę do Ciebie. Możemy również umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub WhatsApp).

W trakcie prezentacji wspólnie ugotujemy pokazowe menu, przy okazji objaśnię działanie urządzenia Thermomix. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Jeśli nie miałeś okazji dotychczas zobaczyć prezentacji urządzenia Thermomix i przekonać się na własne oczy jak pomocne może być w kuchni, to nie zwlekaj i umów prezentację.

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL NIEPOŁOMICACH I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Gdzie kupić Thermomix Niepołomice?

U legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059. Firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) i legalnie Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanego przedstawiciela handlowego. Przedstawicielka Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała chętnie odpowie na wszystkie pytania, przeprowadzi profesjonalną prezentację i podzieli się wiedzą i dobrymi praktykami użytkowania urządzenia Thermomix oraz zapewni opiekę posprzedażową.

Czy Thermomix można kupić w sklepie?

Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez przedstawiciela handlowego. Legitymowani Przedstawiciele handlowi robią prezentacje urządzenia Thermomix i spisują zamówienia w imieniu Firmy Vorwerk.

Jak znaleźć przedstawiciela Thermomix?

Zadzwoń do legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059, lub wejdź na stronę www.Thermokuchnia.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Ile się czeka na Thermomix 2023?

Thermomix dostępny jest od ręki – aktualnie nie ma problemu z dostępnością do urządzeń Thermomix. Wszystkie opcje zakupu najlepiej uzgodnić telefonicznie – zadzwoń.