Raty 0% na Thermomix TM6

Teraz Thermomix może kupić każdy! Prawdziwe raty 0%, cenę można rozłożyć na 10, 20 lub 36 rat RRSO 0%.

* UNN to Usługa Nieodpłatnej Naprawy, przedłużona o dodatkowe 3 lata pełna gwarancja na urządzenie, udzielona bezpośrednio przez firmę Vorwerk, a nie zewnętrzną ubezpieczalnię. Thermomix TM6 wraz z UNN posiada 5 lat pełnej gwarancji na urządzenie ( wraz z usługą „door to door”). 

* UNN kosztuje 645 zł i można wykupić wyłącznie w momencie zakupu urządzenia. Nie ma możliwości dokupienia UNN w późniejszym czasie. 

THERMOMIX TM6 NA RATY 0%. PRZEKONAJ SIĘ JAK ŁATWO MOŻESZ KUPIĆ

Wielu z Was czeka z niecierpliwością na to, aby móc skorzystać z promocji RAT 0% na Thermomix i zakupić sobie to wymarzone urządzenie. Wszyscy wiemy, że Thermomix to inwestycja długoterminowa, a oferta RAT 0% jest dużym ułatwieniem i pomocnym gestem ze strony producenta Vorwerk. Dogodne warunki finansowania, to właśnie małe raty i bezpłatne oprocentowanie. Wszystkie informacje dotyczące RAT 0% na Thermomix zamieszczane są tutaj na bieżąco.

Kontakt: 

  • tel. 502-358-059

Chcesz kupić Thermomix na raty 0%? Zadzwoń do mnie już dziś.

Gdzie kupić Thermomix na RATY? 

Thermomix należy zakupić bezpośrednio u przedstawiciela, gdyż firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej). Obowiązkowo należy pamiętać, że jedynym kanałem dystrybucji produktów Vorwerk, urządzeń Thermomix TM6 i Thermomix Friend jest kanał sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanych Przedstawicieli Handlowych Thermomix. Kupując Thermomix bezpośrednio od przedstawiciela masz pewność, że otrzymasz oryginalny produkt z imienną fakturą i gwarancją na urządzenie.

Zakup urządzenia Thermomix TM6 na RATY 0%

Zakup urządzenia Thermomix TM6 w okresie promocji RAT 0% to świetny sposób na to, aby cieszyć się wszystkimi korzyściami płynącymi z tego urządzenia bez nadmiernego obciążania Twojego portfela. Przejrzyste RATY 0% dają możliwość zakupienia urządzenia i spłacania go w dogodnym dla Ciebie tempie. Firma Vorwerk jest elastyczna i chce dopomóc w zapewnieniu najlepszych warunków do spełnienia Twoich potrzeb. Kiedy skontaktujesz się ze mną, wspólnie dopasujemy optymalne rozwiązanie i warunki, abyś mógł skorzystać z promocji RAT 0% bez obaw o swoje finanse i codzienne funkcjonowanie.

Ogromną zaletą oferty RAT 0% na Thermomix jest to, że pojawiają się kilka razy w roku. Raty 0% każdorazowo ogłaszane są ad hoc – jako promocja, niespodzianka, bez wcześniejszej zapowiedzi. Jeśli planujesz zakup urządzenia Thermomix TM6 w najbliższych RATACH 0% to skontaktuj się ze mną już dziś i pozostaw kontakt, a poinformuję Cię kiedy zostaną ogłoszone RATY 0% na Thermomix. 

RATY 0% na Thermomix – w których bankach? 

Instytucjami finansującymi zakup urządzenia Thermomix TM6 na RATy 0% są: 

  • Alior Bank
  • Credit Agricole
  • Cofidis (jeśli klient ma dochód zagraniczny). 

Każdy z powyższych banków oferuje takie same warunki promocyjne dotyczące udzielania kredytu ratalnego bez odsetek. Skontaktuj się ze mną telefonicznie, abym mogła Ci pomóc w przeanalizowaniu Twojej indywidualnej zdolności kredytowej bez wychodzenia z domu. 

➡️ kredyt udzielany jest na oświadczenie
➡️ decyzja o kredycie jest od ręki
➡️ dochód z gospodarstwa rolnego przy opłacaniu składek KRUS pozwala na skorzystanie z promocji Raty 0%
➡️ możliwość skorzystania z Rat 0% przy zatrudnieniu zagranicznym
➡️ kredyt bez wychodzenia z domu, wszystkie formalności załatwiane są ze mną

Thermomix na Raty jakie dokumenty? 

Kredyt na zakup urządzenia Thermomix udzielany jest na oświadczenie, ale należy przygotować:

➡️ dowód osobisty
➡️ źródło dochodu ( umowa o pracę, KRUS, emerytura, działalność gospodarcza), data zatrudnienia, kwota dochodu netto, stanowisko, zakład pracy (NIP, adres),
➡️ suma miesięcznych rat/kredytów/pożyczek)
➡️ adres email
➡️ Jeśli Twój pesel został zastrzeżony, pamiętaj by go odblokować.

Dla osób pracujących za granicą kredyt udzielany jest przez instytucję Cofidis. 


Istnieje możliwość pomniejszenia wysokości rat o wpłatę własną  !