Thermomix Czarny

Aktualna edycja Thermomixa w kolorze czarnym jest identyczna z edycją z 2022 roku. Obudowa urządzenia jest gładka w kolorze lśniącej czerni. Wciąż oferuje on: mielenie, krojenie, mieszanie, miksowania, emuglowanie, gotowanie i parowanie, wszystko w jednym urządzeniu. Jego elegancki czarny design nadal zachwyca i doskonale komponuje się z nowoczesnymi kuchniami, zapewniając nie tylko funkcjonalność, ale także estetyczny wygląd. To niezawodne, nowoczesne narzędzie dla każdego kto ceni sobie wygodę i innowacyjne rozwiązania w kuchni.


Thermomix Czarny 2023 – edycja limitowana Jubileuszowa

Thermomix czarny z jubileuczowej edycji 2023 od 1 czerwca 2023 w sprzedaży w Polsce !!! Jubileuszowa edycja urządzenia Thermomix TM6 w kolorze czarnym różni się od edycji z 2022 roku teksturą obudowy i detalami.

Thermomix czarny 2023 na RATY

Zawsze istnieje możliwość kupienia urządzenia Thermomix na raty. Oprocentowanie kredytu standardowego to 0,7% w skali miesiąca. Należność można rozłożyć na dogodną ilość rat od 6 do 48. Wysokość raty można pomniejszyć o początkową wpłatę właśną w dowolnej wysokości.

Czy Czarny Thermomix ma inne funkcje niż biały?

Czarny Thermomix ma wszystkie funkcje jak klasyczny Thermomix TM6 w kolorze białym. Tutaj warto podkreślić, że Thermomix jest udoskonalany na bieżąco poprzez aktualizacje.

Thermomix czarny – cena?

Cena za Thermomix czarny wynosi 6 455zł, kosztuje tyle samo co Thermomix w kolorze białym. Kupując Thermomix jest kilka opcji płatności do wyboru: gotówka, przelew, raty.

Thermomix czarny na raty?

Thermomix czarny można kupić na raty tak samo jak biały. Dostępność rat przez cały rok sprawia, że zakup Thermomixa staje się bardziej przystępny. Dodatkowo okresowo organizowane są promocje na RATY 0%, co stanowi jeszcze większą zachętę do zakupu.