THERMOMIX PRZEDSTAWCIEL OŚWIĘCIM

Thermomix oficjalny Przedstawiciel Oświęcim Iwona Mendel-Pierzchała – umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Oświęcimiu lub okolicach?

Czy zastanawiasz się nad zakupem urządzenia Thermomix TM6, albo gdzie kupić Thermomix w Oświęcimiu? – Zadzwoń do mnie i umów swoją prezentacje!

U mnie kupisz Thermomix od ręki!

Zadzwoń i zaproś mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie pytania i przeszkolenie z obsługi Thermomix. Poznasz wszystkie zalety i możliwości jakie niesie za sobą praca z Thermomixem. Na koniec degustacja dań z naszego wspólnego gotowania 😊.
Czy wiesz, że w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach Europy, Ameryce, a ostatnio też w Azji i odmienia wszystkie kuchnie i sposób gotowania. Przekonaj się czy podbije i Twoje serce?
Pracuję na terenie Oświęcimia i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj.

Jeśli planujesz skorzystać z oferty RAT lub RAT 0% zobacz więcej:

Przedstawiciel Thermomix

Thermomix oferta SIERPIEŃ 2023

RATY 0% 2-27.08.2023, 10, 20 I 36 RAT!

Thermomix na Raty 0% – żadnych dodatkowych kosztów, najniższa rata 166 zł/ mc.

Dodatkowa promocja:

1. nakładka krojąca o 150 zł taniej do 10 sierpnia

2. Thermomix w kolorze czarnym do 15 sierpnia.


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix kosztuje 5 995zł.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną, a gdy pojawi się promocja RAT 0%, od razu do Ciebie zadzwonię.

DLACZEGO WARTO KUPIĆ THERMOMIX?

Czy wiesz, że, stale nad udoskonalaniem urządzenia Thermomix pracuje 40 wybitnych inżynierów? Thermomix TM6 łączy w sobie 20 funkcji: waży, miesza, blenduje, miksuje, rozdrabnia, mieli, emulguje, ubija, wyrabia ciasta, roztapia, podgrzewa, gotuje, gotuje w niskich albo bardzo wysokich temperaturach, gotuje na parze, karmelizuje, rumieni zapewniając każdorazowo wspaniałe efekty. Ponadto urządzenie Thermomix TM6 ma dostęp do największej na świecie platformy z przepisami Cookidoo. Dzięki Thermomix w Twojej kuchni na co dzień będą powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Dzięki innowacyjnym funkcjom, które posiada Thermomix można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają. 


GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego. Kupisz go u mnie, zadzwoń, dowiedz się więcej i umów prezentację.


CO MNIE WYRÓŻNIA?

Kiedyś moją jedyną pasją była moda, teraz dzielę ją ze sztuką gotowania. Doświadczenie, osobisty talent i pasja oraz przynależność do zespołu przedstawicieli gwarantuje moim klientom, że zrozumiem ich potrzeby i doradzę w najodpowiedniejszy sposób we wszystkich kwestiach dotyczących urządzeń Thermomix.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Oświęciumiu lub okolicach, przyjadę do Ciebie, lub możemy umówić się na Thermo-wizję (prezentacja online na messengerze lub WhatsApp).

W trakcie prezentacji wspólnie ugotujemy pokazowe menu, przy okazji objaśnię działanie urządzenia Thermomix. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Jeśli nie miałeś okazji dotychczas zobaczyć prezentacji urządzenia Thermomix i przekonać się na własne oczy jak pomocny jest w kuchni – nie zwlekaj, umów prezentację!

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL OŚWIĘCIM I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU