THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL GLIWICE

Thermomix Przedstawiciel Gliwice Iwona Mendel-Pierzchała

– umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Gliwicach lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM6 lub nie wiesz jak i gdzie kupić Thermomixa w Gliwicach 🤪
Zadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomixa!

Cześć! Jeśli zadzwonisz i zaprosisz mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, przeszkolenie z obsługi Thermomixa, a na koniec degustację dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa że podbije i Twoje serce. Działam na terenie Gliwic i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj 😉 Najlepszy przedstawiciel handlowy Thermomix w Gliwicach i okolicach.

Najlepszy Przedstawiciel Thermomix

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Jak podaje firma Vorwerk, stale nad udoskonalaniem Thermomixa pracuje 40 wybitnych inżynierów. Thermomix TM6 od poprzednich wersji różni się ilością dodatkowych funkcji: sous-vide, karmelizacja, obieranie warzyw, opcja gotowania jajek, ryżu i jeszcze więcej. Thermomix TM6 z dostępem do platformy Cookidoo pozwala, by w Twojej kuchni na codzień powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Ma bezpośredni dostęp do ponad 80 tys przepisów kuchni z całego świata: azjatyckich, włoskich, meksykańskich i.t.d. w tym ponad 4 tys przepisów w języku polskim.
Dzięki funkcjom TM6 można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają.
Ponadto Thermomix, stojący na blacie w kuchni zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w utrzymaniu czystości i sprawa, że większość sprzętów kuchennych staje się zbędna.


AKTUALNA OFERTA:

ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix – aktualna cena 6 455zł.
  • Sprawdź pełną ofertę ➡ KLIKNIJ.
  • Formy płatności: gotówka, przelew, BLIK lub raty. 
  • Chcesz kupić Thermomix na RATY 0%? -skontaktuj się ze mną.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego, możesz kupić go u mnie. Zadzwoń, umówimy się na prezentację i wkrótce nowiutki Termomix TM 6 pojawi się u Ciebie w domu.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Gliwicach lub okolicach przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub whats up). Jeśli nie masz warunków u Siebie, a jesteś zdecydowany na zakup Thermomixa, prezentację dla Ciebie mogę wykonać w mojej kuchni. To umówimy podczas rozmowy telefonicznej.

W umówionym dniu zjawiam się u Ciebie razem z Thermomixem TM6 i produktami do gotowania pokazowych dań. W przyjaznej atmosferze wspólnie wykonamy krok po kroku pokazowe menu, przy okazji objaśniając działanie urządzenia. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Ważne:
Ale pamiętaj, że prezentacja nie zobowiązuje do zakupu. Możesz poprosić o czas do namysłu i podjęcia decyzji. Miła wzajemna szczerość.

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL GLIWICE I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU

Gdzie kupić Thermomix Gliwice ?

U legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059. Firma Vorwerk jest członkiem PSSB (Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) i legalnie Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez legitymowanego przedstawiciela handlowego. Przedstawicielka Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała chętnie odpowie na wszystkie pytania, przeprowadzi profesjonalną prezentację i podzieli się wiedzą i dobrymi praktykami użytkowania urządzenia Thermomix oraz zapewni opiekę posprzedażową.

Czy Thermomix można kupić w sklepie?

Thermomix można kupić wyłącznie w sprzedaży bezpośredniej przez przedstawiciela handlowego. Legitymowani Przedstawiciele handlowi robią prezentacje urządzenia Thermomix i spisują zamówienia w imieniu Firmy Vorwerk.

Jak znaleźć przedstawiciela Thermomix?

Zadzwoń do legitymowanej Przedstawicielki Thermomix: Iwony Mendel-Pierzchała tel.502-358 059, lub wejdź na stronę www.Thermokuchnia.pl gdzie znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania.

Ile się czeka na Thermomix 2023?

W obecnej chwili okres oczekiwania na urządzenie Thermomix to 2 do 3 tygodni, licząc od daty pełnego opłacenia zamówienia i na bieżąco skraca się.

Thermomix bez prezentacji

Zgodnie z polityką firmy Vorwerk, producenta urządzeń Thermomix TM6 i Thermomix Friend TMF ( Vorwerk jest członkiem Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej) legalny zakup urządzenia następuje wyłącznie poprzez legitymownego przedstawiciela handlowego. Nie ma możliwości zakupu Thermomixa w biurach firmy. Sprzedaż czy zakup na portalach aukcyjnych ( Allegro czy OLX itp) to proceder nielegalny. W związku z pandemią COVID-19 dozwolona jest prezentacja on-line.