THERMOMIX PREZENTACJA KRAKÓW

THERMOMIX PREZENTACJA KRAKÓW

Thermomix Prezentacja Kraków Iwona Mendel-Pierzchała

– umów się ze mną na prezentację!

Mieszkasz w Krakowie lub okolicach?

Jeśli zastanawiasz się nad kupnem Thermomix TM6 lub nie wiesz jak i gdzie kupić Thermomixa w Krakowie 🤪
Zadzwoń do mnie i umówimy się na prezentacje! Jestem przedstawicielem handlowym Thermomixa!

Cześć! Jeśli zadzwonisz i zaprosisz mnie do siebie na prezentację, gwarantuję Ci miłą atmosferę, odpowiedź na wszystkie Twoje pytania, przeszkolenie z obsługi Thermomixa, a na koniec degustację dań z naszego wspólnego gotowania. Skoro w ostatnim czasie Thermomix podbija rynki we wszystkich krajach zarówno w Europie jak i Ameryce i odmienia nasze kuchnie i sposób gotowania, to jest szansa że podbije i Twoje serce. Działam na terenie Krakowia i okolic, a do każdego klienta podchodzę indywidualnie, dlatego śmiało dzwoń do mnie już dzisiaj 😉 Najlepszy przedstawiciel handlowy Thermomix w Krakowie i okolicach.

Najlepszy Przedstawiciel Thermomix

DLACZEGO WARTO KUPIĆ NAJNOWSZĄ WERSJĘ THERMOMIX TM6?

Jak podaje firma Vorwerk, stale nad udoskonalaniem Thermomixa pracuje 40 wybitnych inżynierów. Thermomix TM6 od poprzednich wersji różni się ilością dodatkowych funkcji: sous-vide, karmelizacja, obieranie warzyw, opcja gotowania jajek, ryżu i jeszcze więcej. Thermomix TM6 z dostępem do platformy Cookidoo pozwala, by w Twojej kuchni na codzień powstawały dania jak w najlepszych restauracjach. Ma bezpośredni dostęp do ponad 80 tys przepisów kuchni z całego świata: azjatyckich, włoskich, meksykańskich i.t.d. w tym ponad 4 tys przepisów w języku polskim.
Dzięki funkcjom TM6 można w jednej chwili zaplanować menu na cały tydzień, a następnie jednym kliknięciem stworzyć dokładną listę zakupów/produktów do wybranych przepisów. Dotychczasowe rozterki towarzyszące każdego dnia, co dziś lub jutro ugotować – za sprawą TM6 znikają.
Ponadto Thermomix, stojący na blacie w kuchni zajmuje niewiele miejsca, jest łatwy w utrzymaniu czystości i sprawa, że większość sprzętów kuchennych staje się zbędna.


ILE KOSZTUJE THERMOMIX:

  • Thermomix kosztuje 5 745zł.
  • Istnieje możliwość zakupu na raty, gotówką lub przelewem
  • Chcesz kupić Thermomixa na raty 0%?
    -skontaktuj się ze mną, a gdy pojawi się promocja raty 0% od razu do Ciebie zadzwonię.

GDZIE MOŻNA KUPIĆ THERMOMIX?

Thermomix można kupić wyłącznie u przedstawiciela handlowego, możesz kupić do u mnie. Zadzwoń, umówimy się na prezentację i wkrótce nowiutki Termomix TM 6 pojawi się u Ciebie w domu.


JAK WYGLĄDA PREZENTACJA?

Jeśli mieszkasz w Krakowie lub okolicach przyjadę do Ciebie, ewentualnie możemy umówić się na Thermowizję (spotkanie online na messengerze lub whats up). Jeśli nie masz warunków u Siebie, a jesteś zdecydowany na zakup Thermomixa, prezentację dla Ciebie mogę wykonać w mojej kuchni. To umówimy podczas rozmowy telefonicznej.

W umówionym dniu zjawiam się u Ciebie razem z Thermomixem TM6 i produktami do gotowania pokazowych dań. W przyjaznej atmosferze wspólnie wykonamy krok po kroku pokazowe menu, przy okazji objaśniając działanie urządzenia. Na koniec prezentacji – smaczna degustacja i ewentualnie dopełnienie formalności zakupu.

Ważne:
Ale pamiętaj, że prezentacja nie zobowiązuje do zakupu. Możesz poprosić o czas do namysłu i podjęcia decyzji. Miła wzajemna szczerość.

CO SIĘ GOTUJE NA PREZENTACJI ?

THERMOMIX PRZEDSTAWICIEL KRAKÓW I OKOLICE – ZAPRASZAM DO KONTAKTU