Thermomix – Holandia

Chcesz kupić Thermomix w Polsce, a mieszkasz w Holandii? Możesz to zrobić 502-358-059 Zadzwoń do mnie. Tu czekają na Ciebie promocje i gwarancja dostawy oryginalnego urządzenia.

TAK – To możliwe ! Możesz kupić Thermomix na RATY lub RATY 0% pracując za granicą np. w Holandii.

Thermomix na RATY 0% można kupić w okresach promocji które są dostępne kilka razy w roku.

Jeśli masz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty przedstawiając zagraniczne źródło dochodu. Kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty.

Po pomoc w pomyślnym przeprowadzeniu przez proces zakupu urządzenia Thermomix TM6 na RATY, gdy pracujesz za granicą skontaktuj się ze mną. Szczegóły i dodatkowe informacje przedstawię podczas rozmowy telefonicznej.

Zadzwoń tel. 502-358-059 Przedstawiciel Thermomix Iwona Mendel-Pierzchała.

Przedstawiciel Thermomix


ZASTANAWIASZ SIĘ NAD ZAKUPEM THERMOMIX I MIESZKASZ W HOLANDII?

Jeśli uważasz, że najkorzystniejszą opcją dla Ciebie jest zakup urządzenia Thermomix® w Polsce choć mieszkasz za granicą lub pracujesz za granicą, to najszybciej uzyskasz wszystkie potrzebne informacje kontaktując się ze mną. Kupując Thermomix w Polsce każdy klient otrzymuje:

  • kompletny Thermomix z książką i instrukcją obsługi,
  • darmowy dostęp do platformy Cookidoo® na 6 m-cy,
  • 2 letnią gwarancję ( w wersji podstawowej) lub 5 letnią gwarancję ( przy zakupie UNN).

Thermomix to idelane rozwiązanie dla Polaków mieszkających za granicą, w Holandii, którzy chcą cieszyć się smakami domowych potraw przyrządzanych w prosty i efektywny sposób. Łatwość obsługi, oszczędność czasu, zdrowe i różnorodne jedzenie to tylko niektóre z zalet jakie oferuje to zaawansowane urządzenie kuchenne XXI wieku.

Kupując Thermomix u mnie masz pewność, że otrzymasz oryginalny, fabrycznie nowy produkt, gwarancję producenta oraz pełne wsparcie serwisowe.

THERMOMIX NA RATY JAKIE DOKUMENTY? 

  • Kredyt udzielany jest na oświadczenie.
  • Akceptowane źródło dochodu: właśna działalność lub umowa o pracę.
  • Decyzja o kredycie jest od ręki bez zaświadczeń.
  • Dochód z gospodarstwa rolnego przy opłacaniu składek KRUS pozwala na skorzystanie z Rat.
  • Możliwość skorzystania z Rat 0% przy zatrudnieniu zagranicznym.
  • Kredyt bez wychodzenia z domu, wszystkie formalności załatwiane są ze mną, a decyzja od ręki.

AKTUALNA OFERTA:

Zakup Thermomixa gdy pracuję za granicą

Pracuję w Holandii i chcę kupić Thermomix – jak to zrobić? W pierwszej kolejności skontaktuj się ze mną. Jeśli masz stałe zatrudnienie w Holandii, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty w Polsce. Wystarczy że przedstawisz zagraniczne źródło dochodu. Wszystkie formalności załatwisz ze mną, kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty. Zadzwoń tel. 502-358-059

Czy mogę kupić Thermomix na raty gdy pracuję za granicą.

Jeśli masz stałe zatrudnienie za granicą, pracujesz na umowę śmiało możesz kupić Thermomix na raty przedstawiając zagraniczne źródło dochodu. Kredyt udzielany jest na oświadczenie, jedynie w rzadkich przypadkach należy przedstawić żądane dokumenty.